Cilt Bakımı Demek Biz Demek

Beiersdorf olarak 1882’den beri cilt bakımı sağlıyoruz. Geçmişimiz boyunca, tüketicilerimizle yakın ilişkiler içinde ihtiyaçlarını karşılayan yenilikçi cilt bakım ürünleri geliştirerek güvenlerini kazandık. Tek bir global ekip olarak tek odak noktamız var: insanların ciltlerinden mutlu olmasını sağlamak. Her yerde. Her gün. Geleceğe doğru ilerlerken, dünyanın bir numaralı cilt bakımı şirketi olmak istiyoruz.

Cilt Bakımı Bizim Her Şeyimiz

Bizi bu yolda ilerleten ve benzersiz kılan özelliğimiz cilt bakımına olan tutkumuz. Tüketiciler, hem yerelde hem de bölgesel olarak, markalarımıza ve cilt bakım ürünlerimize güveniyor.

Stratejimiz: C.A.R.E.+  * 

Beiersdorf birçok açıdan istisnai bir şirket. Neredeyse 140 yıldır insanların ciltleriyle kendilerini mutlu hissetmesine yardımcı oluyoruz. İlk günden beri işimizin merkezinde yer alan CARE’den yola çıkarak hep beraber başarılarla dolu yeni bir döneme şekil vermek istiyoruz. Ezberlerin bozulduğu bu tarihi dönemde, hemen şimdi, kararlılıkla harekete geçmenin zamanı. Bunun için, arkasında güçlü taahhüdümüzün bulunduğu beş stratejik önceliğimiz ve insanlara ve topluma daha fazla değer yaratma hedefimizden oluşan C.A.R.E.+ stratejimizi geliştirdik. Çünkü biz önemsiyoruz ve asla yerimizde durmuyoruz.

* C.A.R.E., Courage (cesaret), Aspiration (hedef), Responsibility (sorumluluk) ve Empathy (empati) kelimelerinden oluşuyor. Geleceğe dönük düşünce yapımızı pekiştirmek ve rekabet avantajımızı arttırmak için temel aldığımız dört özelliği ifade ediyor.

NIVEA Ailesi

100 yılı aşkın süredir sevilen, her daim güvenilen marka
1911’de NIVEA krem ilk piyasaya çıktığında dünyanın ilk sabit yağ ve su bazlı kremi olarak cilt bakımında çığır açtı. Bugün, NIVEA ailesi genişlemeye devam ederken yenilikçiliği hiçbir zaman bırakmıyor. Daha fazla bilgi için: www.nivea.com.tr

8x4

Koruma, esans ve bakımın mükemmel birleşimiyle kişiye özel koruma

Her şey koku giderici bir vücut sabunuyla başladı. 1951 yılıydı. Bugün, yenilenen 8x4 serisiyle Beiersdorf farklı ihtiyaç ve zorlukları karşılamak üzere kişiye özel koruma seçenekleriyle doğru deodorantları sunuyor. Hedefimiz: Kişiye Özel Koruma. Kişiye özel ihtiyaçları mükemmel şekilde karşılayan esans, koruma ve bakım kombinasyonu.

Hep en iyisi olmaya çalıştın.
Hayallerinin, iyi bir kariyerin peşinden koştun.
İddialı olmayı sevdin.
Öğrenmenin gücüne inandın.
Şimdi, seni tutku ve heyecan dolu bir kariyer yolculuğu bekliyor.
En iyisi olmak için mücadele edeceğin,
Çok öğreneceğin, gelişeceğin bir yolculuk.
Şimdi, geleceğine iyi bak.
Yarına ve hayallerine iyi bak.
Şimdi, en iyisi olmak için mücadeleye hazır ol.
Dünyanın bir numaralı kişisel bakım şirketine katıl ve KENDİNE İYİ BAK.
Biz, dünyaya güzellik katmak için işimize tutkuyla bağlıyız.
Bu yolculukta seni de aramıza bekliyoruz.

* Formu doldurmadan önce mağaza ziyareti yapmanızı öneririz.

Senin fikirlerin, güçlü alışveriş yönelimlerin ve ticari anlayışın sayesinde işimizi daha da güçlü kılmaya devam edebiliriz.
Eğer mücadeleyi göğüsleme ve fikirlerini paylaşma cesaretin varsa, aradığımız kişi sensin.

Aradığımız şartlar:

 • Lisans veya lisansüstü diploması ve en fazla 2 yıllık çalışma deneyimi
 • İyi düzeyde İngilizce bilgisi
 • Güçlü analitik beceriler
 • Çok kültürlü bir ortamda çalışmayı sağlayan sosyal ve kültürel beceriler
 • Marka ve tüketici ürünleriyle çalışma isteği
 • Geçerli sürücü belgesi

 • Önemseme
  Çalışanlarımız, tüketicilerimiz, toplumumuz ve çevremize karşı sorumluluk bilinciyle hareket ediyoruz.

  Yalınlık
  Açık ve tutarlı olmaya, hızlı ve akılcı karar vermeye ve birinci derecede önemli konulara odaklanmaya gayret ediyoruz.

  Cesaret
  Cesur hedefler koyar, inisiyatif alır, hatalarımızdan ders çıkarır ve değişimi fırsat olarak görürüz.

  Güven
  Neyi kastettiysek onu söyleriz. Verdiğimiz sözleri tutarız ve saygı çerçevesinde hareket ederiz.

 • Sizin fikirleriniz, güçlü alışveriş yönelimleriniz ve ticari anlayışınız sayesinde pazardaki konumumuzu sağlamlaştırmaya devam edebiliriz. Eğer mücadeleyi göğüsleme ve fikirlerinizi paylaşma cesaretiniz varsa, aradığımız kişi sizsiniz. İster Alışverişçi veya Müşteriye Yönelik Pazarlama olsun, ister Büyük Müşteri Yönetimi, Dağıtım Ticareti veya E-Ticaret olsun, Satış Departmanımızın farklı bölümleri sizi bekliyor. Böylece, Beiersdorf için kilit bir varlık haline gelmeye hazırlanmış olursunuz.

 • Temmuz 2020’de 5 Satış Yönetici Adayı (MT) işe almayı planlıyoruz.

 • İlk iki ayınızı NIVEA Beiersdorf Türkiye’nin Saha Yöneticileriyle birlikte sahada geçireceksiniz. Daha sonra, 10 ay boyunca çalışacağınız satış bölümüne atanacaksınız (Alışverişçi & Müşteriye Yönelik Pazarlama, Modern Ticaret veya Geleneksel Ticaret).

  Günlük sorumluluklarınızın yanı sıra, bu süreçte bir projeniz ve size destek verecek bir koçunuz olacak. Şirkette çalıştığınız 12 ayın sonunda, projenizi Yönetim Komitesi’ne sunacaksınız. Böylece Yönetici Adaylığı programından mezun olarak ailemize katılabileceksiniz.