BUGÜNÜN DAHİLERİ
YARININ DÜNYASINA
YÖN VERİYOR!

Bilgisayar, Yazılım mühendislikleri başta olmak üzere
üniversitelerin üçüncü veya dördüncü sınıfındaysan;
milyonların hayatını etkileyen bir proje
fabrikasında deneyim için hemen başvur!

SBM

SBM, 2003 yılında Trafik Sigortası Bilgi Merkezi Yönetmeliği ile zorunlu trafik sigortasında kayıp, kaçak ve sahte poliçe üretimini engellemek ve sigortalılık oranını artırmak amacıyla TRAMER adıyla kurulduktan sonra, bilişim alanına yaptığı alt yapı çalışmaları ile etkinlik alanını genişleterek Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi (SBM) adını almıştır. Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi, sigorta firmaları ve son kullanıcılar için tasarladığı yazılımları ile sektörün güçlenmesini sağlarken, yıllık 40 milyarlık işlem hacmi ile sektöre dijital öncülük ediyor. 2018 ve 2019 yıllarında hayata geçirdiği 50’den fazla proje ile hem sektöre fayda sağlayan hem de kendini sürekli geliştiren SBM, sektörün güvenilir veri analizleri ile doğruluk payını yükselttiği gibi, tüm verilerin tek bir merkezde toplayarak işlenmiş bilgiler olarak sektörün kullanımına sunuyor. 2020 yılında bilişim alanında birçok yeni projeye daha adım atacak olan SBM, sizleri başarı yolculuğuna davet ediyor.

PROGRAM

SBM DAHİ Programı; yeni nesil dijital yetenekleri keşfeden, akademik bilgileri uygulamada deneyimleme fırsatı sunan, sektör profesyonelleri ile birlikte çalışma olanağı veren, sektörün ihtiyaç duyduğu tecrübeli mezunların yetişmesini sağlayan genç yetenek programıdır.

Lisans eğitiminin üçüncü sınıfındaysan SBM’de staj, son sınıfta isen MT programına katılarak sektöre yön veren dijital platformların tasarlanma serüveninde sen de yer alabilirsin.

KİMLER KATILABİLİR?

Bilgisayar, Yazılım mühendislikleri başta olmak üzere üniversitelerin üçüncü veya dördüncü sınıfında okuyorsan; yazılım, ürün geliştirme, iş zekası ve veri analitiği, bilgi güvenliği gibi alanlarda kariyer hedeflerin varsa DAHİ olmaya hazır mısın?

  • “Süreç” sekmesinden aşamaları gözlemleyebilirsiniz.

  • Her biri kendi alanında uzman C-Level yöneticilerimizden mentorluk, iç eğitmenlerimizin vereceği teknik eğitimler, farklı birimlerde rotasyon; Dahi programında stajı başarılı olanlar için Dahi + MT Programına dahil olma fırsatı gibi avantajlarınız olacak.

  • SBM Genç Yetenek Programı hem staj hem de MT için 21 Şubat 2020 tarihinde başvuru süreci ile başlamıştır. Üniversite üçüncü sınıfların katılabildiği DAHİ programında (staj programı) 3 ay staj imkanı verilecektir. Staj sonrası değerlendirme sonucu başarılı olan stajyerlere, dördüncü sınıfta part time çalışma imkanı sağlanacak olup yine değerlendirme sonrasında bir sonraki dönem MT programına da katılma şansı sağlanacaktır. Üniversite dördüncü sınıfların katılabildiği DAHİ+ programında (MT programı); işe alım süreci sonunda başarılı olan adaylar mezun olana kadar part time çalışma imkanı bulacak olup mezuniyet sonrasında işe başlayacaklardır.

  • MT programı ile SBM Ailesi’nin bir parçası olacak olan adaylarımız ikinci kademe olan “Uzman” unvanıyla göreve başlayacaklardır. Daha sonrasında çalışma yılı, eğitim/sertifikalar ve performans kriterlerine uygun olarak yükselme imkanı bulacaklardır. Performansı yüksek çalışanların diğer şartları da yerine getirdikleri sürece zamanından önce terfi şansları da bulunmaktadır.