Sıkça Sorulan Sorular

 • Gerçek bir proje yapabileceğin bir staj programı ve 2 aylık bir staj deneyimidir. Stajını ise Haziran – Ağustos ayları arasında haftanın 5 günü gerçekleştiriyorsun.

 • Üniversite 3. ve 4. sınıf veya yüksek lisans öğrencileri bu programa başvurabiliyor.

 • Hızlı tüketim sektörüne ilgi duyuyorsan, Türkiye ve yurtdışındaki ekiplerle birlikte çalışarak farklı kültürlerle çalışmayı deneyimlemek ve güçlü markalarla birlikte değer yaratacak bir proje gerçekleştirmek istiyorsan bu program tam sana göre!

 • Öncelikli olarak 6 Mart 2020 Pazar gününe kadar online başvurunu tamamlamak durumundasın. Ardından başvurusu değerlendirilen ve şartları sağlayan adaylara online İngilizce sınavının linkini yönlendiriyoruz. Başarılı olan adaylara daha sonrasında genel yeteneklerini ölçtüğümüz bir online test gönderiyoruz. Her iki aşamadan başarılı bir şekilde geçen adayları vaka çalışmalarına davet ediyoruz ve olumlu değerlendirilenlerle teklif sürecine geçiyoruz. İlk staj gününde ise Hayat’a Merhaba oryantasyonuyla birlikte keyifle geçireceğimiz 2 aylık dönemi başlatıyoruz.

 • Bu programın sürecinde birebir mülakatlar gerçekleştirilmiyor. Sadece grup halinde gerçekleştirdiğimiz vaka çalışmalarında adayları değerlendirip süreci ilerletiyoruz. Vaka çalışması boyunca gözlemciler, adayların hem yetkinliklerini hem de performansını canlı olarak gözlemleyebiliyorlar.

 • Hayat'ı Keşfet Staj Programı'nı başarıyla tamamlayan stajyerlerimiz, H Generation MT programımızın değerlendirme sürecine katılma hakkı kazanıyorlar.

 • Birçok departmanımızda ve lokasyonumuzda staj yapılabiliyor. Hem merkez ofisimiz olan Altunizade’de hem de fabrikalarımızın olduğu Kocaeli ve Mersin’de birçok staj imkanı bulunuyor. Detayları görmek istersen tüm bilgileri aşağıda bulabilirsin:

  Bilgi Teknolojileri (Altunizade),İhracat Satış (Yurtdışı Satış) (Altunizade), İnsan Kaynakları (Altunizade), Kurumsal İlişkiler (Altunizade),Mali İşler-Finans (Altunizade),Medya Planlama ve Dijital İletişim (Altunizade)
  Pazarlama (Altunizade), Satın Alma (Altunizade), Satış (Altunizade), Tedarik Zinciri (Altunizade), Ar-Ge (Kocaeli), İnsan Kaynakları (Kocaeli), Kalite (Kocaeli)
  Üretim (Kocaeli),Üretim (Mersin Fabrika)