Hayat Kimya Hakkında

Dinamik ve sürekli kendini yenileyen, geliştiren bir firma olan Hayat Kimya, Hayat’ı Keşfet Programı ile FMCG sektöründe bir kariyer fırsatı sunuyor!

Dünyanın 5. büyük markalı bebek bezi üreticisi ve Ortadoğu, Doğu Avrupa ve Afrika'nın en büyük temizlik kağıtları üreticisi olarak hızlı tüketim sektörünün globalleşen önemli bir oyuncusuyuz. Ev bakım, hijyen ve temizlik kağıtları kategorilerinde sırasıyla Bingo, Test, Has, Molfix, Bebem, Baby Go, Molped, Joly, Evony, Papia, Familia, Teno, Focus ve Nelex gibi 14 güçlü markamızla 100'den fazla ülkede milyonlarca eve HAYAT götürüyoruz.

Global yönetim merkezimiz Türkiye’deki iş hacmimizle, İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) ‘Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu’ sıralamasında 47. şirketiyiz. İhracat performansımız sayesinde ise Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) ‘Türkiye'nin En Büyük İhracatçıları’ sıralamasında 41. sırada yer alıyoruz.

Türkiye’nin ardından Cezayir, İran, Mısır, Rusya, Nijerya ve Pakistan’da dünya standartlarındaki üretim tesislerimiz ve Fas, Bulgaristan ve Kenya’daki satış dağıtım şirketlerimizle hızla globalleşirken, markalarımıza, özverili insan kaynağımıza, teknolojik tesislerimize yatırım yaparak büyümemizi sürdürüyoruz.